Nábor nových členů

Zveme všechny kluky z 6. – 9. třídy ve věku 12 až 15 let do našeho skautského oddílu.

Zažij zajímavá dobrodružství, zahraj si netradiční hry, získej nové kamarády a nauč se důležité věci do života.

Skauti mají každý týden pravidelné schůzky o délce 2 hodiny s bohatým programem. Na schůzkách si děti hrají, něco vyrábí nebo se učí různým dovednostem. Přibližně jednou za měsíc jezdíme na jednodenní nebo vícedenní víkendové výpravy do přírody nebo na zajímavá místa. O letních prázdninách si užijeme spoustu legrace a dobrodružství na táboře.

Další informace o oddílu

Kontakt:
Ing. Petr Pospíšil – Pizin
telefon: 731 364 849, e-mail: pizin@email.cz

————————————————————————————————

Pro naplnění kapacity nyní nepřijímáme nová vlčata (kluky 2. – 5. třída) ani benjamínky (kluci a holky předškoláci a 1. třída).