V současné době bohužel z kapacitních důvodů (nedostatek kompetentních vedoucích na velký počet dětí) nemůžeme přijímat nové členy ve věku 6-10 let. Pokud byste rádi Vaši ratolest přihlásili i v budoucnu, ozvěte se nám a my Vás kontaktujeme v případě, že se situace změní. Starší kluky a holky (od 11let) do našich družin rádi přijmeme. Děkujeme za pochopení.

One Comment

  1. Dobrý den, kdybyste měli ještě místo ve skupince mladších vlcat, ráda bych přihlásila syna, 9 let. Má rád táboření a přírodu, takže kdyby se vám nějaké místo uvolnilo na pondělní schůzky, budu moc ráda, když mne kontaktujete. Děkuji! 🙂
    Markéta Musílková

    Markéta Musílková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro odeslání komentáře je nezbytné udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.