Středa 8. května 2019  – Skautský den tatínků a synů aneb předtáborová brigáda v Kochánovicích pro starší vlčata (od 3. třídy)

Rádi bychom spolu s Vámi naučili kluky pracovat se dřevem. Společně opravíme stanovou podsadu, vyrobíme bednu na potraviny nebo podlážku pod stan. Jsme si jistí, že se bude klukům na táboře líbit mnohem více, až uvidí výsledky své práce v praxi.

Brigáda se uskuteční u našeho skladu v Kochánovicích. Věříme, že si společný den všichni užijeme. Kluci budou určitě na své výtvory pyšní a tatínkové si odvezou dobrý pocit, že předali svým synům nejen důležité dovednosti, ale také pomohli správné věci.

Materiál na výrobu zajistíme, oběd taky. Budete potřebovat jen nářadí, pracovní oblečení, trochu elánu a dobrou náladu.

Začátek bude v 9 hodin, konec předpokládáme kolem 16 hodiny.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro odeslání komentáře je nezbytné udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.