Za běžných okolností bychom se v pátek 24. dubna potkali v Chrudimi na nádraží a společně vyrazili na střediskovou výpravu, kde bychom slavili svátek Sv. Jiří – patrona všech skautů. Tohle ale není rok jako každý jiný a bohužel se potkat nemůžeme – výpravu jsme museli zrušit. To ale neznamená, že Skautský den nemůže být společná radost pro nás všechny!

Zveme vás na celostátní skautské živé vysílání v pátek 24. dubna večer. Prostě taková oddílová schůzka, jen nás tam společně budou tisíce. Sami se těšíme, co nás tam čeká. 

Zváni jsou všichni (s těmi menšími klidně i rodiče). Vezmi si na sebe šátek nebo se obleč do kroje, připrav si svíčku a zápalky a porcelánový talířek a připoj se v pátek, 24. dubna, chvilku před 19:30 na facebook.com/skaut nebo youtube.com/czskaut. Živé vysílání budeš moci sledovat na obou kanálech. Podrobnější informace najdete už teď na FB události Slavíme Skautský den 2020. Doma, ale #SrdcemVeSkautu.

Těšíme se na páteční vysílání, až se tam potkáme s tisíci skautek a skautů za všech koutů země. Jsme sice doma, ale #SrdcemVeSkautu! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro odeslání komentáře je nezbytné udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.