Cukroví, čaj, svíčky, koledy, dárky, scénky…

V předvečer zlaté adventní neděle se sešly všechny družiny Oddílu Stříbrné řeky, aby spolu strávily předvánoční čas.

Světlušky, které jsou od letoška rozdělené do dvou družin si připravily dvě různé vystoupení. Želvičky měly natrénované taneční vystoupení, které sklidilo velký úspěch! Stejně tak Pandy nacvičily parádní show ve formě scénky. Skautky a rangersky nachystaly super SKAUTSKÝ KVÍZ, kde světlušky hádaly podle fotek z dětství, o kterou vedoucí jde, hádaly z jaké pohádky jsou krátké scénky, co předváděly, odpovídaly na záludné otázky o lidech

z našeho oddílu a ukázaly svůj hudební um při hádání písní podle melodie. 

Besídku jsme zakončily rozdáváním dárků a přáním klidných svátků.

Děkuji všem za parádní večer!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro odeslání komentáře je nezbytné udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.