V neděli jsme se 13 vlčaty vydali na keškovací výlet do Ležáků. Ráno jsme dojeli autobusem do Miřetic a pak šli dva kilometry do bývalé osady Ležáky. V muzeu jsme shlédli film o místních odbojářích, parašutistech a vypálení osady za druhé světové války. Děti si prohlédli vysílačku, samopal a další dobové věci. Také jsme tu zachraňovali malého ptáčka. Pak začalo velké hledání místní keše. Dvojice vlčat zjišťovali různé údaje na různých místech památníku a skládali finální souřadnice. Což se všem úspěšně podařilo po delší době a keš jsme našli nahoře u kříže. Tam jsme poobědvali a vydali se zpět. Cestou jsme si zahráli hru na parašutisty a německou hlídku. V lovení kešek budeme dále pokračovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro odeslání komentáře je nezbytné udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.