Členský příspěvek pro rok 2018/2019  je ve středisku Chrudim stanoven na 700,- Kč.

Poplatek prosím uhraďte co nejdříve, nejpozději do 31.10.2018 na účet střediska: Fio banka č.ú. 2501278341 / 2010.
Jako variabilní symbol uveďte začátek rodného čísla dítěte (bez lomítka), do poznámky uveďte jméno dítěte.

Z tohoto poplatku odvádíme částku ve výši cca 300 Kč za osobu, ze kterých Ústředí Junáka zajišťuje všem členům Junáka pojištění, zasílá každé 2 měsíce každému členu časopis a dále částky přeposílá jednotlivým střediskům na jejich provoz ve formě dotace. Další část peněz zůstává přímo ve středisku v Chrudimi a přispíváme z nich na provoz klubovny, vybavení a materiál na schůzkách, nákupy skautských stezek a cestiček a další.

K registraci potřebujeme také aktuální osobní údaje. U všech nových členů pod 18 let potřebujeme přihlášku do oddílu. Prosíme všechny – doneste nám vyplněnou přihlášku co nejdříve (jen nováčci) – k dostání u vedoucích nebo ke stažení na našich stránkách. Pokud dítě trpí nějakou nemocí či alergií nebo bere pravidelně nějaké léky, je nutné, abyste s tím seznámili vedoucí oddílu a vše napsali do přihlášky. Dá se tak předcházet velmi vážným situacím.

Pokud je dítě registrováno již z minulých let, nahlaste rádkyním a rádcům družin případné změny osobních údajů (především kontaktní telefony, emaily a adresu bydliště).

Prosíme Vás o včasné zaplacení příspěvků i nahlášení požadovaných údajů. Děkujeme za vstřícnost.

Přihláška nového člena

Chcete přihlásit své dítě do Junáka – střediska Chrudim? Přihláška nového člena ke stažení: přihláška nového člena (pdf soubor)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro odeslání komentáře je nezbytné udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.