Vážení rodiče,

v případě že máte zájem o členství Vaší dcery (ve věku 7-15 let) ve skautském oddílu Stříbrné řeky Chrudim, prosím vyplňte následující formulář. Zájem o členství je velký a kapacity družin jsou omezené, proto prosím vyčkejte na zpětnou vazbu od vedoucí oddílu. Pokud by Vaše dcera do našeho oddílu nebyla přijata již v tomto školním roce 2023 – 2024, ponecháme Vaši přihlášku na další školní rok a ozveme se Vám (to platí i v případě, že by se uvolnilo místo během roku).
Od září 2023 bychom rády otevřely novou družinu světlušek ve věku 7-10 let o cca 6 světluškách. Předpokládaný termín schůzek je každou středu od 16:00.
Děkujeme o Váš zájem 🙂
Sherly
Kateřina Sabolová – vedoucí Oddílu Stříbrné řeky Chrudim

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro odeslání komentáře je nezbytné udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.