Dne 8.1. byla na střediskové radě jmenována do funkce zástupkyně vedoucí oddílu Čiči – Kateřina Vašková. Čiči z minulých let znáte jako vedoucí světlušek, letos vede společně s Beruškou družinu skautek a rangers. V následujícím pololetí ji čeká vůdcovský a zdravotnický kurz, přejeme jí tedy hodně štěstí a načerpané inspirace! 🙂
Již známe termín letního tábora – vyrazíme v prvním srpnovém turnusu, tedy ve dnech 1.-15.8.2020. Přesný den nástupu na tábor ještě upřesníme v souvislosti s přebíráním tábořiště. Více podrobností bude rozesláno v prvním táborovém dopise.
Plán akcí na první půlku roku 2020 najdete níže. Prosíme Vás, abyste s termíny pokud možno počítali – pravidelná účast dětí mimo jiné napomáhá vytvoření a udržení přátelského kolektivu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro odeslání komentáře je nezbytné udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.