Členský příspěvek pro rok 2019/2020 je ve středisku Chrudim stanoven na 700,- Kč.

Poplatek prosím uhraďte co nejdříve, nejpozději do 31.10.2019 na účet střediska: Fio banka č.ú. 2501278341 / 2010. Do poznámky vždy uveďte jméno dítě!

K registraci jsou pro nás nezbytné také aktuální osobní údaje. U všech nových členů potřebujeme odevzdat co nejdříve vyplněnou přihlášku do oddílu včetně evidenčního listu. Pokud je dítě registrováno již z minulých let, nahlaste rádkyním a rádcům družin případné změny osobních údajů (především kontaktní telefony, emaily a adresu bydliště).

Podrobnější informace naleznete v průvodním dopise.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro odeslání komentáře je nezbytné udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.